Koperton

Koperty firmowe

Sprawdzonym sposobem na wzmocnienie identyfikacji wizualnej są koperty firmowe. Ich głównym celem jest wzmocnienie rozpoznawalności przedsiębiorstwa dzięki systemowi skojarzeń. Umieszczenie na papierze koperty barw firmowych bądź logotypu sprawia, że odbiorca od razu wie od kogo otrzymał korespondencję. Jednocześnie wzmacnia się w jego świadomości łączenie konkretnych elementów wizualnych z konkretną marką.

Co możemy zaproponować?

  • druk kopert firmowych standardowych i niestandardowych,
  • druk jedno- bądź dwustronny,
  • naniesienie dowolnych napisów, stopki teleadresowej, grafiki.

Stosujemy pełną paletę kolorów, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się, że gotowe produkty będą odbiegały od oryginalnego projektu. Ponadto współpracujemy z naszymi Klientami w zakresie stworzenia rozwiązania w pełni odpowiadającego indywidualnym preferencjom. Przygotowujemy produkty na zamówienie także w bardzo dużych nakładach. Realizujemy zgłoszone nam projekty w możliwie najkrótszym czasie.

Ofertę kierujemy do wszystkich klientów biznesowych, którzy poszukują dodatkowych nośników promocji marki. Jednocześnie zapewniamy, że koperty firmowe należą do ekonomicznych rozwiązań w zakresie reklamy i identyfikacji wizualnej. Ceny ustalamy w oparciu o szczegóły projektu i nakład.

Szybki kontakt

Drukarnia KOPERTON
ul. Bolkowicka 4a
60-301 Poznań 
tel. 61 867-38-50  (9.00-17.00) e-mail: drukarnia@koperton.pl