Koperton

Koperty z nadrukiem

Dla wszystkich, którzy poszukują ekonomicznych i skutecznych środków promocji marki, dobrym rozwiązaniem są koperty z nadrukiem. To świetny sposób wspierający identyfikację wizualną. Odpowiednio dobrana kolorystyka (najlepiej odpowiadająca barwom firmowym) i logotyp sprawiają, że odbiorca kojarzy konkretne przedsiębiorstwo z określonymi kolorami i grafiką.

Proponowane przez nas rozwiązanie można zastosować także w promocji konkretnej usługi bądź produktu, a nawet wydarzenia. Warto wykorzystać ten sposób, gdy do oferty przedsiębiorstwa wchodzi nowy produkt lub nowa usługa, wówczas wysyłając kupony rabatowe do stałych klientów lub korespondencję do partnerów biznesowych można od razu zaciekawić ich nowością marki.

Co gwarantujemy?

  • pomoc w doborze najbardziej odpowiedniej koperty – pod kątem wielkości i kształtu,
  • przygotowanie produktu zgodnie z indywidualnymi ustaleniami – w szczególności w zakresie pełnego odwzorowania kolorów oraz form,
  • wsparcie w ustaleniu wyglądu koperty z nadrukiem – wspólnie z Klientem planujemy rozmieszczenie barw i poszczególnych elementów graficznych,
  • szybką realizację zlecenia – przygotowujemy produkty w możliwie najkrótszym czasie od złożenia zamówienia,
  • indywidualny cennik – ceny usługi dostosowujemy do poziomu zaawansowania projektu oraz nakładu, a także wybranego rodzaju koperty.

Proponujemy ponadto możliwość naniesienia spersonalizowanych danych teleadresowych. Dzięki temu nasze produkty są gotowe do wysyłki od razu po opuszczeniu maszyn poligraficznych.

Szybki kontakt

Drukarnia KOPERTON
ul. Bolkowicka 4a
60-301 Poznań 
tel. 61 867-38-50  (9.00-17.00) e-mail: drukarnia@koperton.pl